En değerliniz olan çocuğunuzun sağlığı her şeyden önce gelir. Check-up programları, çocuğunuzun sağlık risklerini erken yaşta tespit ederek önlem almanızı sağlar.

Özellikle spor yapan çocuklarda sıkça karşılaşılan kalp rahatsızlıkları, obezite, büyüme ve gelişme sorunları gibi problemler, çocukluk çağı check-up programlarında öncelikli olarak ele alınır ve erken tanı için gerekli muayene ve tetkikler yapılır. Bu sayede çocuğunuzun sağlığına yönelik riskler önceden belirlenir ve gereken önlemler alınarak sağlıklı bir büyüme ve gelişme süreci sağlanır.

Çocuk Check Up Programları Muayene ve Ölçümleri

Çocuğunuzun eğitimi ve gelişimi sizin için en önemli önceliktir. Onu başarılı bir hayata hazırlarken sağlığını da göz ardı etmeyin. Yaşına ve cinsiyetine uygun olarak düzenlenen check-up muayeneleri ile çocuğunuzun sağlık durumu olası tüm risklere karşı tespit edilir. Böylece onların geleceğin sağlıklı yetişkinleri olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuk Check Up Programları Kardiyolojik Tetkikleri

Çocuğunuzun minik kalbi ne kadar sağlıklı? Çocukluk çağında yapılmayan gerekli tetkikler, yetişkinlikte ciddi kalp ve damar hastalıkları riskini artırabilir. Gelecekteki risklere karşı çocuğunuz için şimdiden önlem alın.

Çocuk Check Up Programları Laboratuvar Tetkikleri

Küçük bir örneklem bile büyük rahatsızlıkların teşhisinde önemli rol oynar. Çocuğunuzun büyüme ve gelişiminde önemli rol oynayan vitamin ve mineral eksiklikleri laboratuvar testleriyle tespit edilerek sağlığı detaylı bir şekilde analiz edilir.

Bize Ulaşın

Uzmanlarımızla Tanışın