Evde Doktor
Hizmeti Nedir?

Doktora gitmek için evden çıkmak istemiyor veya çıkamıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Acil veya kronik sağlık sorunları için, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde evde doktor hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

17-heart rate

Birinci Basamak Hizmetleri

Çeşitli sağlık problemlerini (örneğin mide ağrısı, öksürük, baş dönmesi vb.) tanımlamak ve iyileştirmek için evde doktor hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

01-nurse

Koruyucu Bakım Hizmetleri

Kronik durumların riskini belirlemek için düzenli sağlık taramaları/kontrolleri önemlidir. Bu kontroller, genel sağlık durumunu değerlendirir ve özel risk faktörlerini belirler.

07-medicine

Akut Bakım Hizmetleri

Evde tedavi, akut gibi tıbbi durumlar için önemli bir seçenektir, özellikle zatürre gibi solunum yolu hastalıkları gibi durumlar için etkili bir çözümdür.

Evde hemşire bakımı hakkında en çok sorulan sorular

Evde doktor hizmeti ile size evinizde veya bulunduğunuz özel yerde rahat ve konforlu bir şekilde muayene olma seçeneği sunar.

Randevunuzu iptal etmek veya yeniden planlamak için lütfen
444 94 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Doktorlarımız grip ve zatürree, mide-bağırsak rahatsızlıkları, baş ağrıları ve migren, küçük cilt rahatsızlıkları, göz ve kulak rahatsızlıkları, yara bakımı yönetiminden kadın ve erkek sağlığına kadar yaygın hastalıkları tedavi edebilirler.

Evde doktor hizmetiyle ilgili acil sorularınız için lütfen 444 94 98 numaralı telefondan Hasta Bakım Ekibimizi arayın veya info@estoriaevimde.com adresinden bize e-posta gönderin.

Bize Ulaşın

Uzmanlarımızla Tanışın